bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elszundított

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Petz Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    4-ből csak 3 világít!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Pislákoló utca lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Csónakház utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    közvilágítási lámpa nem ég

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tűzoltó utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő köztéri lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zs V
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nádor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére