bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak ezek sem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem világító lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó búra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dupla lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett villanyoszlopajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére