bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Örmező végállomás világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyes villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Frangepán köz (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Építkezés közben???

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Most jó, most nem jó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sötétben susogó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    14
    Megoldott
    14

    Aszfalthiány

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Vízimolnár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére