bejelentés
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Elromlott utcai lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tófalvy Péter
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    XIV. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    13
    Megoldatlan
    13

    LED-es világítás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kadosa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Széteső lámpabura

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Le Marietta
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Székely Mihály utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Köz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pók utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére