bejelentés
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Hiányos lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőrösi Csoma Sándor sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Majális utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hónapok óta kiégett

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lehel utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    több oszlopon nem ég a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    sötét bicikliút-szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére