bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott elektromos doboz ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kőrösi Csoma sétány (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Világítás probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szilágyi Dóra
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lenhossék utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Székelyhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csak pihen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Festetics György utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kandeláberek állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Liszt Ferenc tér (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő lámpák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére