bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    doboz leesett fedéllel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lipthay utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    közvilágítási oszlop zöld lenn- BDK

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budafoki út / Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kende Kanuth utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Több lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nagyfeszültségű vezetékek szabadon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Farkasréti temető (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére