bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    A betonút alól feltör a víz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Sasvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mészkő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szivárog a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest, Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bánkuti Béla
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mátra utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört vízelzáró-fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Csőtörés után nem visszaültetett fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére