bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megdőlt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Pünkösdfürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapest Közút
    Gundel Károly út 4 (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét, nem működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyáli út, MOL Töltőállomás (IX. kerület, Ferencváros)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Sötét, nem működő jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyáli út, MOL Töltőállomás (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kintfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szivacs utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére