bejelentés
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Rengeteg lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bánya utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó automata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt villamospálya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Királyhágó tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére