bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott bubi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött szélfogó üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fodor Péter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    MRP-062

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongált, koszos elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád Városközpont M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    beázik a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta tele szeméttel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi Erzsébet fasor (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére