bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Nagyajtai utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    kukák ürítése este Móriczon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemét halom az Erzsébet híd lábánal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Március 15. tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a kolostorromnál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Donáti utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állandó probléma a kevés szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére