bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kopóréteg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kilógó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szabolcska Mihály utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére