bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rossz állapotú telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis közműszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kórház utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kórház utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szétesett elosztó szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz állapotú, hiányos fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Állomás utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lukas aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth János
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére