bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sérült fedlap az Alkotás úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Győri út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Balesetveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    nyitott Telekom doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Félbehagyott munka?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágány utca / Róbert Károly körút
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Kerepesi út telekomos akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére