bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rossz állapotú fedlap és a környéke is

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Magyar Telekom
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Magyar Telekom
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Hiányos fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos, botlásveszélyes fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Német utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére