bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagy Lajos király útja / Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hálász Péter
    Illetékes: Magyar Telekom
    Harcsa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lelógó légkábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Budai István
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besüllyedt fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Magyar Telekom
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére