bejelentés
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Graffitis Trafóház

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: E.ON
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Logó elektromos vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Hunyadi János utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Veszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Petőfi Sándor utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    18
    Válaszra vár
    18

    közműfedlap javítás csere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Déri Miksa utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére