bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    rossz fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Vodafone
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Korrodált, lyuggatott közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Garay utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lyukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: Vodafone
    Vahot utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Megsüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Lógó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Váci út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Leszakadt vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Nimród utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére