bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nehezen működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Zrínyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működik a vízcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    KRESZ tábla nem látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Királyerdő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Besüllyedt csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fülsiketítően nyikorog

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére