bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Friedl Ferenc
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladék gumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Iskola tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    9
    Megoldatlan
    9

    Funkció nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Megrongált padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Makád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bánkuti Béla
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nagykalapács utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére