bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Beláthatatlan kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Késmárki utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Széttört úttest és járdaszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Tölgyes út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes villanyoszlop!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Duna dűlő (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    lezárt ösvény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét, kosz

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzik a hinta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szebb városért
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Zrínyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Kivágott fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére