bejelentés
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Besüllyedt csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kitört poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Nyuszi sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bánkuti Béla
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitaposott, kopár "zöld"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Sas utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére