bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhanyagolt utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazos zöldsáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Görgey Artúr tér
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Borzasztó állapotú átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Görgey Artúr tér
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Felszedett térkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére