bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkerített lyukas járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járhatatlan gyalogjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen tönkrement zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Görgey Artúr tér
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a panel mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Táncsics Mihály utca
  Vissza az oldal tetejére