bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kiszáradt, életveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szilágyi Csaba
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Tahi utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Wahrmann Mór köz (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szegedi út
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét van az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vizsolyi Éva
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jánosik József
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Moszkva sétány (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Szemétkupac Göncöl utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Göncöl utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére