bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    befejezetlen járda aszfaltozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Lipótvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Egy facsemete agóniája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Páfrány út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Csúnya oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Obszcén graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gazos terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Stefánia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére