bejelentés
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Parkoló felfestés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Érsekújvári utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Közrend

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhanyagolt közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elfoglalt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Georgina utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    gazos utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Csömöri út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére