bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: Auchan
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Auchan
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Auchan
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    9
    Megoldatlan
    9

    Ferdén növő kisfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Auchan
    Gergely utca 87 (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére