bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Régóta nem mozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Koszta József utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Régóta elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Táltos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elakadt autók - XII. ker. Csörsz utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Szendrő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére