bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Roncsautók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budaörsi út 148e (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Torbágy utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Brassó út 144
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rétköz utca 39 (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Albert utca 32 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére