bejelentés
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Rendszeres szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H fg
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ford Mondeo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Ördögorom lejtő (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Otthagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Badacsonyi utca 13a (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Parkolás a szemetes járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Than Károly utca 17 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére