bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Torontál utcai kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lazanyecz Erika
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Torontál utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört faág a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bolgárkertész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Kiszáradt fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére