bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt út!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Xantus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Forgalomból kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kalocsai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kátyú a Füredi lakótelepen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Péter
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    bazi nagy kátyú a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ond vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére