bejelentés
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Javításra szoruló járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ankucza Tamás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bokatörés garantált

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú a Korong utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Anna Lindh elmozdított emlékműve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Olof Palme sétány 1 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyereg utca kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spéder Zsolt
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nyereg utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Krisztina
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Vízakna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Homokozó tisztítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmauder Tamás
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bánki Donát park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére