bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hatalmas bokor a zebra mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz kivitelezés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Illegálisan lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hajdu Ádám
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Építési és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére