bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    lyuk a park közepén

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Írottkő park (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomok, szemét zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Panel Panni
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bolgárkertész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megszűnt közterületi parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes törött, elhalt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lehullott levelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tatai utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kaján Győző
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gödöllői utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Varsó utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére