bejelentés
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gazos járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Bacsó Béla utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Százados út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott rossz állapotú gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére