bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott Fabia

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott 307

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Nagy Fuvaros utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemetes Orczy-tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Régóta mozdulatlan kisautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Nap utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hogy lehet ez a felújítás így?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kiss József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Közlekedésre alkalmatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    2 éve lejárt műszaki, nincs biztosítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Mária utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére