bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Foglalja a parkolót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Árpád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Forgalmi sávban parkoló teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szarvas út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeresen előfordul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    47.42390024 19.07150965 (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére