bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott, rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megerősítésre vár
    4
    Megerősítésre vár
    4

    Veszélyes hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bertalan Balázs
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Táncsics Mihály utca
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Forgalmat akadályozó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Tihanyi utca
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Rákóczi tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Templom utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elhagyott rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére