bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Forgalmi sávban parkoló teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szarvas út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeresen előfordul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    47.42390024 19.07150965 (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest(Csepel), Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rom a szokott helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére