bejelentés
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Sas utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott Ford

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Fecske utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lejárt műszaki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Foglalja a parkolót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Árpád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére