bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális lomok kirakása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott személy gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    2,5 éve lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Peugeot 206

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Bajcsy-Zsilinszky út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére