bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Meder utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    értelmetlen tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Oszlop teteje leszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Bulcsú utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hulladékgyűjtő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    életveszélyes kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére