bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Bokrok a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kvíz kérdés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltűnt térfigyelő kamera

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Győri út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Margaréta utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    rossz zár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szétesett padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére