bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    átrakott virágláda miatti illegális parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Böszörményi úti tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kulcsár Iván
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kutya wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Avar utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olvashatatlan tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szanatórium utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kitört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Tóth Lőrinc utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Fedő akna beszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Felhő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelő elállása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére