bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett, rossz állapotú pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Locsolásra lenne szükség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lomtalanítás megkésve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Rákóczi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elgazosodott kerékpártároló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Csaba
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Kidőlt szemetesláda tartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás a kereszteződésben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utánfutó a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Evező utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére