bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Huszti út 36 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    18
    Megoldott
    18

    A lomisok megerkeztek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Amfiteátrum utca 29 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Renault Safrane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Monostori út 27-29 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Balesetes otthagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Szabolcs
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Pünkösdfürdő utca 54 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    9
    Megoldatlan
    9

    Rendszeresen állnak a tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentendrei út 34a (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    folyamatos szabálysértés - egyirányú úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Arató Emil tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Parkolás - gyalogosok akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Arató Emil tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére