bejelentés
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megrongált fa térkő

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albertfalva utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elszáradnak az új fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Saru utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöldfelület növelése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Himfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére